Kaip sutaupyti – dažnai patarinėja bankų šeimos finansų ekspertai. Tačiau niekas nepataria kaip įklimpus į skolas išsikapstyti iš šio užburto rato. Kaip išsiveržti iš šio liūno sumažinant skolų naštą ir kančias sau bei artimiesiems ?

Suteikus paskolą, kreditoriams, aktualu išlaikyti ilgalaikes pajamas. Jei asmuo ar šeima, įmonė turi rimtų problemų, savo finansinę padėtį privalo aptarti su  paskolos davėju ir rasti abiem pusėms palankiausią sprendimo variantą. Tačiau yra tokių, kurie pasikeitus sąlygoms, nebegali išsimokėti milžiniškų paskolų, kurios delsiant gražinti auga palūkanų, delspinigių, netesybų sumomis. Tokiais atvejais kreditoriniai įsipareigojimai pratęsiami, o kartu, ir auganti skola .

Todėl ir tai nėra geriausia išeitis, nes prarastas darbas, kitos priežastys, kai dėl sumenkusių pajamų nepakanka lėšų ne tik paskolai grąžinti, bet ir kasdieniams poreikiams tenkinti.

Pinigų nėra, smaugianti didžiulė paskolair augančios skolos priveda prie kraštutinumų. Aklavietė. Tokioje padėtyje dabar yra atsidūrę tūkstančiai nelaimėlių. Kai pritrūksta jėgų su užgriuvusiomis bėdomis kovoti patiems, dairomasi pagalbos iš šalies.

Šiose situacijoje pagalbą pasiruošę suteikti Viešosios įstaigos „AKMETA“ darbuotojai kartu su partneriais – profesionaliais teisininkais.

Ilgametės praktinio darbo patirties dėka, matydami tendencijas bei besikeičiančius klientų poreikius, galime padėti klientams išsaugoti būstą, o nesant perspektyvų – susitaikyti su nekilnojamo turto praradimu ir kuo naudingiau ir efektyviau sumažinti ar visai pašalinti finansinius įsipareigojimus kreditoriams.

Kiekvienam pasiūlysime individualų problemos sprendimo būdą.

Bendradarbiaujame sudėtinguose santykiuose su kreditoriais, antstoliais, bankroto administratoriais, notarais.

Galime Jums padėti:

  • įvertinti situaciją ir apsispręsti, kokį  pasirinkti problemos sprendimo būdą;
  • nekilnojamojo turto perleidimo ir teisiniais klausimais;
  • parengti įforminimui juridinius dokumentus;
  • koordinuoti/derinti veiksmus;
  • nustatyti nekilnojamojo turto rinkos vertę;

VšĮ „AKMETA” – ne pelno siekianti įstaiga dirba Jūsų naudai. Mums svarbūs kiekvieno kliento poreikiai ir sėkmingi jų problemų sprendimo būdai.

Esame pasiruošę padėti ir tikimės rasti geriausią sprendimą  – Jums!

Kontaktai pasiteirauti: +370 687 16514