Ignalinos rajono savivaldybės valdoma bendrovė Ignalinos butų ūkis ir Visagino savivaldybė jau užsakė pastatų renovavimo darbus su projektavimo paslaugomis per Centrinės perkančiosios organizacijos (CPO) elektroninį katalogą, pranešė Ūkio ministerija.

Bendrovė Ignalinos butų ūkis ketina per CPO įsigyti penkių daugiabučių pastatų, o Visagino rajono savivaldybė – vieno visuomeninio pastato renovavimo darbus.

„Pirkimai per CPO yra efektyvesni, nes perkančiosioms organizacijoms pačioms nereikia rengti pirkimų dokumentų, pirkimai įvykdomi kelis kartus greičiau ir skaidriau. Be to, dėl užtikrintos konkurencijos sutaupoma valstybės biudžeto lėšų“, – sako ūkio viceministras Marius Busilas.

Šiuo metu CPO elektroniniame kataloge paskelbus atnaujintą varžymą dėl minėtų 6 pastatų renovacijos darbų atlikimo varžosi 53 tiekėjai, su kuriais po konkurso buvo pasirašytos preliminariosios sutartys. Pasibaigus atnaujintam varžymuisi, kuriam perkančiosios organizacijos nustatė 15 darbo dienų terminą, su laimėjusiais rangovais bus pasirašomos pirmosios sutartys dėl pastatų renovavimo

Šaltinis: CPO